سایت دارالترجمه رسمی دریا - دارالترجمه رسمی 204 تهران

در سایت دارالترحمه رسمی دریا سعی نموده ایم تا شما را با مراحل کار و زمان لازم برای ترجمه رسمی اسناد و مدارک، همچنین قیمت ترجمه رسمی اسناد و مدارک در دارالترجمه رسمی دریا آشنا نمائیم تا ضمن صرفه جوئی در وقت و هزینه، رضایت شما را نیز در اولین قدم آشنایی با دارالترجمه رسمی دریا فراهم آوریم. همچنین شما می توانید با برقراری تماس تلفنی با شماره های 66555730 و 66502602 اطلاعات بیشتری در خصوص چگونگی ترجمه رسمی اسناد و مدارک در دارالترجمه رسمی دریا کسب نمائید.

ترجمه رسمی و غیر رسمی به زبان انگلیسی

در دارالترجمه رسمی دریا ترجمه رسمی و ترجمه غیر رسمی کلیه اسناد، مدارک و متون به زبان انگلیسی انجام می گردد و سفارش برای ترجمه رسمی و ترجمه غیر رسمی انگلیسی پذیرفته می شود.

قبل از مراجعه به دارالترجمه رسمی دریا

جهت صرفه جویی در زمان خود و رسیدن فوری به ترجمه رسمی اسناد و مدارک مورد نظرتان، خواهشمند است قبل از مراجعه حضوری به دارالترجمه رسمی دریا، اطلاعات مندرج در سایت از قبیل قیمت ترجمه رسمی و روش تایید اسناد و مدارک جهت ترجمه رسمی را بدقت مطالعه فرمائید و حتی الامکان با برقراری تماس تلفنی هماهنگی و کنترل های نهایی جهت ترجمه رسمی را انجام دهید.

سفارش اینترنتی ترجمه فوری به دارالترجمه رسمی دریا

جهت سفارش ترجمه فوری به صورت اینترنتی و غیر حضوری، سند و مدرک خود به دارالترجمه رسمی دریا آن را اسکن نمائید و سپس از طریق ایمیل های درج شده در قسمت تماس با ما آن را ارسال نمائید، سپس ما ترجمه سند و مدرک شما را روی سربرگ مترجم رسمی می آوریم و با شما تماس می گیریم تا اصل مدرک را برایمان بفرستید. پس از مروری مختصر و حداکثر ده دقیقه ای، ترجمه رسمی آماده تحویل می باشد.

قیمت ترجمه رسمی

جهت اطلاع از قیمت ترجمه رسمی انواع اسناد و مدارک به بخش قیمت ترجمه رسمی مراجعه فرمائید و با مطالعه دقیق قیمت های ترجمه رسمی در دارالترجمه رسمی دریا ما را در انجام هرچه بهتر خدمات رسانی در امر ترجمه رسمی اسناد و مدارک شما یاری نمائید.